• נוסף לסל קניות:

קצת היסטוריה

מאומנות תרבותית באיטליה – לבוטיק קפה, פקטורי קפה מפעל לייצור קפה משובח השוכן לו במערב ראשון לציון.

חברת פקטורי קפה נרכשה  ע"י היזם ואיש העסקים יוסי שמשון שחיבתו לתחום ואהבתו לארומת קפה איכותי ועשיר הצליחה להפוך את המפעל לבוטיק קפה מוביל תוך חוויית טעם ושכרון חושים למקצוענים, לחובבי קפה ולאנשים שטעמו סטנדרט עולמי.
 

טרי ביותר – פולי הקפה מיובאים כחומר גלם ירוק מעשרות מדינות ברחבי העולם נקלים במפעל לתערובות בטעמים שונים. 

התערובות מסופקות בשקיות "נשם" תוך מספר ימים למאות נקודות ברחבי הארץ, המפעל אינו מייצר מלאים למחסן ושוקד על קליית תערובות בסמוך לאספקתם, דבר המשפיע ותורם רבות על איכות, טריות וארומת הקפה.  

פקטורי קפה קולה תערובות מפולי הקפה האיכותיים בעולם המבוסוסת על היכרות עם הטעמים האהובים במדינות השונות ברחבי העולם ובהתאמה לטעמו של הלקוח.  

קפה, כמו יין וכמו שוקולד, הוא תרבות בפני עצמו - אנו מציעים מבחר תערובות קפה משובחות אשר נבנו בקפידה בכדי להגיע לאיכות הגבוהה ביותר הקפה שלנו הוא תוצר של מומחיות, ידע ומקצועיות שנאספו במשך השנים  הניסיון, הוותק והאהבה לקפה יוצרים קפה משובח, ארומתי ובעל גוף כפי שקפה אמור להיות.

בעלי תפקידים:

טל גבאי - מנכ"ל
משה גבאי - מנהל תפעול 
לין תמם - מנהלת משרד ושרות לקוחות
דודי אלגבה - מנהל מכירות

שירותי פקטורי קפה

פקטורי קפה מספקת שרות לשלושה סגמנטים עיקריים:

1. קהל לקוחות פרטיים / מוצרים לבית
2. תחום המשרדים והחברות
3. השוק המקצועי – בתי קפה ומסעדנות בנוסף לייצור הקפה ושיווקו לנקודות מכירה מרכזיות, פקטורי קפה שוקדת על חוויית שרות ללקוח ומעניקה ללקוחותיה הדרכות מקצועיות בהכנה והגשת קפה בסטנדרטים גבוהים מאוד!

לתערובות הקפה שלנו כשרות בד"צ בית יוסף והרבנות הראשית ראשון לציון. 

בבוטיק שלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של מכונות קפה מקצועיות מהחברות המובילות בתחום במחירים נוחים ואטרקטיביים. 

פקטורי קפה מייצרת ללקוחות רבים מותג פרטי ובלעדי -PRIVATE LABEL בהתאם לצרכים ולטעמים ולבקשתו של כל לקוח תוך מתן מענה למחירים תחרותיים בשוק ונוחים לצרכנים.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת בשירות הלקוחות: 072-3307131