• נוסף לסל קניות:

השכרת מכונת קפה

השכרת מכונה למשרד יכולה לתרום לעובדים ברמה היומיומית - כוס קפה טוב מעניק מרץ ומספק טעמים איכותיים בכל לגימה.
שוק המכונות התפתח בצורה משמעותית, כך שניתן למצוא סוגי מכונות שונים, המגיעות מיצרנים שונים.
בד בבד, התפתחו גם האפשרויות להשיג מכונת קפה. אם בעבר, ניתן היה רק לרכוש מכונת קפה, הרי שכיום, ניתן גם לבצע השכרת מכונת קפה שיכולה להיות חד פעמית, לצורך אירוע מסוים והיא יכולה להיות באופן קבוע, למשך תקופה מסוימת.
השיקולים בבחירת השכרה על פני קניית מכונה יכולים להיות כלכליים וטכניים כאחד.

מכונות קפה להשכרה

אפשרות נוספת, אשר יכולה לפנות אל שירות של מכונות קפה להשכרה היא השכרה לאירועים שונים. ייתכן, למשל, שמדובר בישיבה עסקית גדולה במיוחד, הכוללת אורחים עסקיים חשובים. ייתכן גם, כי מדובר באירוע עסקי לקהל הרחב, מה שיוצר אירוע גדול, עם כמה מאות אנשים. עבור אירועים, ניתן להשכיר מכונות קפה בגדלים משתנים החל ממכונה קטנה יחסית, כמו אלו שנמצאות במשרד דרך קבע ועד לעמדות או עגלות קפה גדולות, אשר מגיעות עםם כל האביזרים הדרושים להכנת קפה בנוחות. במרבית המקרים, מחיר ההשכרה יהיה נמוך משמעותית ממחיר הרכישה של המכונה לצורך האירוע החד פעמי.

חסכון לכיס

כאשר מכניסים מכונת קפה לשימוש קבוע, יש צורך לחשוב על הפן הכלכלי. הפן הזה מתבטא הן במחיר שאנו משלמים עבור המכונה עצמה, בעת רכישתה והן עבור השימוש המתמשך - קניית כוסות, כפיות, חומר הזנה למכונה (פולים ועוד). בעת קניית מכונה, העלויות המתמשכות חלות על הרוכש. לעומת זאת, במסגרת השירות של השכרת מכונת קפה החברה המשכירה מציעה גם אספקה קבועה של כל החומרים הדרושים לתפעול מכונת הקפה. עם זאת, יש בכך חסרון אפשרי והוא הגבלת המבחר של הקפסולות, הפולים או הפודים, שנעשה בהם שימוש.

השכרת מכונות קפה אוטומטיות

עבור מוסדות גדולים מאוד, ישנו צורך במכונות גדולות, שיוכלו להכין מאות ואולי אף אלפי כוסות קפה ביום. במצב הזה, כדאי לשכור מכונת קפה גדולה, שלא ניצבת על השולחן, אלא על בפינה ייעודית. מדובר במכונות, שגודלן כשל מכונות לשתייה קרה או לחטיפים. מכונות קפה להשכרה מכינות סוגים שונים ורבים של קפה באיכות טובה, במהירות יחסית. מכונות אלו יכולות לשמש בעיקר מקומות ציבוריים, המשמשים אנשים רבים- הן את העובדים ואת האזרחים, המגיעים לקבל שירות באותם המקומות.

הפן הטכני

מכונת קפה, כמו כל מוצר שנמצא בשימוש לאורך זמן, יכולה להתקלקל, לעיתים באופן קשה. ההתעסקות בתקלות הקשורות למכונות הקפה יכולה לעיתים לגזול זמן רב ולהיות מתסכלת. חלק מהשירות של השכרת מכונת קפה למשרד, ישנו גם שירות מקיף של תיקון והחלפת מכונות קפה. השירות הזה מחויב לערכים של מהירות ומקצועיות, כך שגם אם אינכם בטוחים אם מדובר בתקלה קלה או חמורה יותר, מומלץ לקרוא לאנשי השירות, על מנת שיטפלו בבעיה. לעיתים, מה שלנו נראה לגיטימי בעת תיקון המכונה, הוא בעייתי עבור המכונה (כגון שימוש בחומץ לניקוי אבנית המצטברת במכונה) ועלול להסב לה נזק. אנשי השירות יודעים לתקן את המכונה באופן המתאים ביותר, לפי אופי הבעיה וסוג המכונה.

ללחוץ כאן לקניית מכונת קפה למשרד או צור קשר