• נוסף לסל קניות:

פולי קפה למכירה

18/05/2017

פולי קפה למכירה

כל אחד מאיתנו רוצה כוס קפה טוב בהישג יד, כל יום ולמשך כל היום. על מנת להגיע לתוצאה הזו, הצרכן צריך להשקיע  ברכישתם של שני האלמנטים החשובים לעניין זה.


מכונות קפה מומלצות

10/05/2017

מכונות קפה מומלצות

אין כמו לפתוח את הבוקר עם כוס קפה ריחנית ומהבילה.
כוס הקפה היא גם חברתו הטובה של הסטודנט החורש, שבתקופות מבחנים, מעביר לילות לבנים בניסיונות לדחוס כמויות חומר גדולות לזיכרון בפרק זמן קצר.ההבדל בין קפה סביר לבין מנת טעם, ריח וקפאין טובה הוא המכונה. רבים הם האנשים, אשר מחפשים לרכוש מכונות קפה מומלצות, המותאמות לצרכים שלהם. קנייתה של מכונת קפה מהסוג הזה מצריכה היכרות עם כמה מונחים בסיסיים, כמו גם עם הרגלי השגרה של מי שמתכוון להשתמש במכונה.


מכונות קפה אוטומטיות

5/05/2017

מכונות קפה אוטומטיות

קפה הוא אינו רק משקה, עם השנים, הוא הפך להיות תרבות של ממש בתחום איכות החיים. הקפה הוא בהחלט חוויה חושית שמשתפת טעמים מעוררים, תרתי משמע.  רבים אינם מוותרים על הניחוחות של פולי קפה שנטחנו זה עתה ומפזרים ריח נהדר ומעורר. הפינוק היום יומי של מכונת קפה אוטומטית, הפך להיות נחלתם של רבים, הן במגזר העסקי והן בפרטי. 


מכונת קפה למשרד

18/04/2017

מכונת קפה למשרד

סדר היום של עובדים רבים במשרד הוא אינטנסיבי, מאחר והוא מורכב ממשימות רבות, שלעיתים מגיעות בו זמנית- לענות לטלפונים, לקרוא ולכתוב מיילים רבים, להספיק את הפרויקט החשוב למנהל המחלקה עד לסוף השבוע ועוד משימות רבות.
במצבים כאלו, מה שיכול לעשות את ההבדל בין יום עבודה מועיל לבין יום עבודה מתסכל, הוא דברים קטנים, כמו הקפה שאנחנו שותים.


כל מה שצריך לדעת על מכונת אספרסו מקצועית

06/04/2017

מכונת אספרסו מקצועית

הקפה הוא הדלק שמאפשר לנו להעביר בצורה יעילה ימים ארוכים של עבודה, לעיתים עבודה מונוטונית חסרת עניין. ההשפעה של כוס הקפה תחושת המרץ שלנו ועל התפוקה שלנו בעבודה מושפעת מאיכותה של מכונת הקפה שנמצאת במשרד שלנו. קפה איכותי הוא לא נחלתם של עשירים או של אניני טעם- גם בתקציב לא גדול, ניתן להכניס לבית העסק מכונת אספרסו מקצועית, אשר מציעה חוויית קפה מיוחדת במינה.


רק למביני עניין

22/03/2017

רק למביני עניין

שימוש עם מטחנת קפה לטחינה של פולי קפה קלויים, הינה דרך מומלצת לכל מביני העניין בתחום האספרסו.
יש להשקיע בדיוק את אותה המחשבה ואף פחות הוצאות כמו ברכישה של מכונת אספרסו מקצועית. לא נמצא לעולם בית קפה, ללא מטחנת קפה, שנמצאת בסמוך למכונת הקפה.


קפסולות קפה

15/03/2017

קפסולות קפה

יותר אנשים בוחרים להכניס לבית, למשרד או לבית הקפה שלהם מכונות קפה אוטומטיות. מדובר במכונות, אשר במרחק של לחיצה אחת, מסוגלות לספק סוגים רבים של קפה באיכות גבוהה.


כל סוגי הקפה בלחיצת כפתור אחת

08/03/2017

כל סוגי הקפה בלחיצת כפתור אחת

היום הקפה, הפך להיות תרבות שלמה. רבים מעריכים מהי ארומה טובה של קפה ופולים איכותיים ומובחרים של קפה. בכל מקום כמעט, אם במגזר הפרטי, או אם בציבורי, ניתן לראות מכונות קפה אוטומטיות שהכנת הקפה, הפכה להיות קלה ביותר מבלי התעסקות רבה בהכנתו.
הניחוחות של פולי הקפה, שכרגע נטחנו ונחלטו, ההופכים את הקפה שאנו שותים לחוויה אמיתית.


כל התהליך של פולי הקפה עד לארומה

28/02/2017

כל התהליך של פולי הקפה עד לארומה

את התהליכים של פולי הקפה אנו כבר הכרנו עד עכשיו, אך הארומה היא התוצר הסופי של פולי קפה משובחים. כאשר פולי הקפה נקיים, הם מוכנסים לתנור מיוחד בחום של בין 200- 230 מעלות, בהתאם לתנור והקלייה הרצויה. במהלך הערבוב והבחישה מצטמקים הפולים. המשקל של הפולים יורד ב-15% והם מדיפים שמני טעם שמעניקים להם הארומה. בסיום ההליך, הפולים פריכים ואכילים והם בעלי גוון חום ונינוח עמוק.


המדריך לרכישת מכונות קפה

19/02/2017

המדריך לרכישת מכונות קפה

מכונות קפה, כבר קיימות הרבה שנים בבתים של הרבה מאוד משפחות. את המכונות הללו, ראו אז במשרדים ואז, אט, אט הן החלו להגיע גם לבתים הפרטיים שלנו. ניתן למצוא מכונות קפה מומלצות בכל מיני חנויות המוכרות את הסוגים השנים של מכונות הקפה המיובאות מאיטליה ומארצות נוספות. מי שמעוניין בשדרוג ומכונת קפה משוכללת, יוכל לבחור מהמבחר של מכונות אספרסו אוטומטיות.


ציוד לבתי קפה

03/02/2017

ציוד לבתי קפה

הקמה של מסעדה, פאב או בית קפה, מצריכה תשומת לב מרבית למספר היבטים. 
ראשית, יש לשים לב להיבט החוקי- הכוונה כאן היא להשגת רישיון עסק, שיווק מזון ומשקאות ברמה תברואתית נאותה וניהול ספרי חשבונות בסיועו של רואה חשבון.
מעבר לכך, בעלי העסק צריכים להשקיע באלמנטים רבים, שמקנים לבית העסק את ייחודו - עיצוב הפנים, הריהוט, התפריט, צוות העובדים ועוד.


מכונת קפה לעסק

15/01/2017

מכונת קפה לעסק

במציאות של היום, מכונת קפה הפכה למצרך בסיסי בכל עסק. עניין זה תקף לא רק לגבי בתי קפה, שם הכנת הקפה היא חלק ממהות קיומו של העסק - גם משרד קטן של הנהלת חשבונות, לדוגמה, לא יוכל להיות יעיל לאורך זמן, אם עובדיו לא יזכו למכונת קפה איכותית, שמעשירה את יומם של העובדים. יש הטוענים, שרכישת מכונת קפה לעסק היא לא פחות חשובה מרכישת ריהוט משרדי מתאים לעובדי החברה, או מעיצוב הפנים של המשרד. התאמה של מכונת הקפה לעסק מבטיחה שימוש מהנה במכונה לאורך שנים.