• נוסף לסל קניות:

header

מכונות קפה אוטומטיות

היום, יותר מתמיד, הבית שלנו יכול לספק רמת חיים גבוהה, שלא הייתה קיימת בעבר. העניין הזה בא לידי ביטוי לא רק בשימוש נרחב בחומרים איכותיים יותר בעיצוב הבית, אלא גם בהפעלתו.
מכשירי חשמל ביתיים שניתן להפעיל מרחוק, בעודנו מחוץ לבית (כגון שואב אבק אוטומטי או מזגנים), למשל, הם דוגמה לפטנט שלא היה קיים עד לפני זמן לא רב.
לצד הפתרונות המתקדמים הללו (והפתרונות שעוד נמצאים בפיתוח, במסגרת הקונספט של "בית חכם"), המכשירים הוותיקים יותר משתכללים ומציגים עיצובים ויכולות עבודה משופרים.
כך הוא העניין, למשל, לגבי מכונות קפה אוטומטיות לא משנה עד כמה הטכנולוגיה תתקדם, כוס קפה מהביל וערב לחיך, הוא עדיין מצרך מבוקש, שלא ניתן למצוא בכל מקום.

מגוון רחב של מכונות קפה

מכונות קפה אוטומטיות הן פתרון ביתי, או עסקי, להכנת כוסות קפה באיכות טובה באופן קבוע. זאת, לצד המכונות החצי אוטומטיות והמכונות הידניות (שניתן עדיין למצוא אצל חובבי קפה מושבעים). כעקרון, מכונה אוטומטית מבצעת בעצמה כמעט אל כל השלבים הנחוצים בדרך להכנת כוס הקפה שלנו וגם את מה שלאחר מכן (ניקיון אוטומטי של המכונה). מכונות הקפה מכילות מטחנת קפה אוטומטית, על מנת לטחון באופן מדויק את פולי הקפה הנדרשים להכנת הקפה. אמצעי מילוי נוסף, שהוא פופולארי ביותר, הוא הקפסולות הקטנות והצבעוניות, שמציעות טעמי קפה שונים בקלות ובמהירות.

מכונת קפה אוטומטית - בחירה נכונה של המכונה

מכונות קפה אוטומטיות מגיעות מיצרנים רבים, כך שהן יכולות להגיע במגוון צורות. על מנת לבחור את מכונת הקפה המתאימה, יש לשים לב לכמה עניינים קודם כל, לגודלה של מכונת הקפה - האם היא מותאמת לנישה בה היא מיועדת להיות מוצבת? מעבר לכך, שימו לב גם למספר הכוסות שהיא מסוגלת להפיק בשימוש רציף - יכולת זו היא נגזרת של גודל המכונה וההמלצה היא לבחור במכונה, שמסוגלת לייצר כוסות בכמות מעט יותר גדולה ממה שנהוג לשתות אצלכם בבית או במשרד. מאחר ומדובר במוצר שנעשה בו שימוש יומיומי, מומלץ לבחור במכונה שנוחה להפעלה - מבחינת התצוגה והכפתורים ומבחינת יכולת התפיסה, לגבי השימוש באפשרויות השונות שהיא מציעה.

מכונה אוטומטית או חצי אוטומטית?

לעיתים קרובות, ישנה התלבטות האם לרכוש מכונת קפה אוטומטית או חצי אוטומטית. ישנן פעולות, שבהן ישנו דמיון בין שני הסוגים (למשל, תהליך המיצוי נעשה באופן אוטומטי בשתי המכונות). עם זאת, במכונה החצי אוטומטית, המשתמש נדרש עדיין להכניס בעצמו את תערובת הקפה באמצעות הדוחסן. מכונות קפה אוטומטיות הן יקרות יותר מהמכונות החצי אוטומטיות, כך שאם המחיר הוא שיקול מרכזי ברכישה שלכם, ניתן למצוא מכונות חצי אוטומטיות, המבצעות עבודה טובה במחיר סביר. בנוסף, מכונות הקפה החצי אוטומטיות מאפשרות שליטה טובה יותר על מאפייני הקפה, כך שהן מתאימות יותר למי שהוא בעל אנינות טעם מסוימת בקפה.

מילוי למכונה

כל סוג של מכונת קפה דורשת הכנסת מנת קפה, כדי להגיע אל התוצר הסופי. את פולי הקפה ניתן להכניס בצורתם המקורית או בצורתם הטחונה, או להשתמש בפודים ובקפסולות. התערובת הטחונה נחשבת לחומר הזול ביותר, בעוד שהקפסולות, שמגיעות במבחר גדול של צורות, נחשבות ליקרות ביותר.

קפה הוא אינו רק משקה, עם השנים, הוא הפך להיות תרבות של ממש בתחום איכות החיים. הקפה הוא בהחלט חוויה חושית שמשתפת טעמים מעוררים, תרתי משמע.  רבים אינם מוותרים על הניחוחות של פולי קפה שנטחנו זה עתה ומפזרים ריח נהדר ומעורר. הפינוק היום יומי של מכונת קפה אוטומטית, הפך להיות נחלתם של רבים, הן במגזר העסקי והן בפרטי. ניתן למצוא כמעט בכך בית מכונת אספרסו מעוצבת על משטח השיש במטבח. גם במשרדים הפינה החמה ביותר הינה פינת הקפה. רוב המשרדים מעדיפים, כי תהיה להם מכונת קפה אוטומטית, בגלל הנוחות בשימוש, אין צורך להתעסק ולתחזק הרבה את המכונה והיא נוחה לתפעול הן ע"י העובדים והן ע"י המנהלים או האורחים המגיעים למשרד.

תוכלו להכין את הקפה האהוב שלכם ובטעם הרצוי לכם כל מתי שתרצו ובלחיצת כפתור אחת. חשוב כי תהיינה לכם קפסולות ואספקה סדירה, כך שלא תישארו ללא אותו משקה מעורר וממכר..

מכונת קפה ידידותית למשתמש

לא כולנו מתמצאים בכל צורות ההפעלה של מכונות האספרסו וזו הסיבה כי מכונת קפה אוטומטית הינה הבחירה הטבעית של הרבה אנשים האוהבים קפה איכותי. ניתן לבחור אספרסו קצר, ארוך, קפוצ'ינו, הפוך ועוד. יש לציין, כי מכונת קפה איכותית, אינה יכולה להיות מושלמת, ללא מקציף  החלב. ניתן למצוא מכונת קפה הפועלת באופן אוטומטי שיש בה:

  • עיצוב יוקרתי ומרהיב שהופך אותה לפריט נחשק אם בבית או במשרד
  • מטחנה אינטגרלית לטחינת פולי קפה
  • שימוש ותחזוקה קלים
  • פילטר המגן על המכונה מפני נזקי אבנית
  • פעולה שקטה בהכנת הקפה

200 כוסות קפה ביום במינימום זמן

במשרדים גדולים, תמיד יעדיפו מכונת קפה אוטומטית היות והיא מסוגלת להכין עד 200 כוסות קפה ביום. מה שטוב שאין לכלוך מיותר ותעסוקה סביב המכונה בהכנת כמויות גדולות או קטנות של קפה. גם העובדים יודו לכם, כאשר תהיה מכונת אספרסו שתעניק להם אתנחתא קלה מהעבודה מדי פעם, כך שהם יחזרו בכוחות מחודשים לעמדות שלהם. חיסכון בזמן, הוא חיוני מאוד במשרדים וחברות ולכן כולם יעדיפו להשתמש עם מכונת קפה הפועלת אוטומטית.

מכונות אוטומטית לאספרסו, ניחנות גם במערכת פנימית של שטיפה עצמית, היות וישנן מכונות הפועלות על קפסולות, או על פולי קפה טריים. יש מכונות שפולי הקפה בהן, נטחנים באופן ספציפי בכל מזיגה ומזיגה, זוהי בהחלט התפתחות מרשימה בתחום ייצור מכונות הקפה.

חופש הבחירה שלכם בפולי קפה או קפסולות

תוכלו לבחור בין מכונת אספרסו שפועלת בצורה אוטומטית המכינה קפה מפולי קפה או מקפסולות ייעודיות והכל בהתאם לבחירה והטעם האישי שלכם. ניתן למצוא מכונות המיוצרות באיטליה, שוויץ  ועוד. התחרות הרבה בין יצרניות מכונות הקפה האוטומטיות מקנה יתרון רב לרוכשים, הן מבחינת המחיר והן מבחינת האיכות של מכונות הקפה האוטומטיות.