• נוסף לסל קניות:

שירותים לחברות

מאומנות תרבותית באיטליה – לבוטיק-קפה אצלכם במשרד!

פיתרון מיידי איכותי וטעים לבחירתכם - 03-9527038
 
מכונת קפה למשרד...
סדר היום של עובדים רבים במשרד הוא אינטנסיבי, מאחר והוא מורכב ממשימות רבות, שלעיתים מגיעות בו זמנית- לענות לטלפונים, לקרוא ולכתוב מיילים רבים, להספיק את הפרויקט החשוב למנהל המחלקה עד לסוף השבוע ועוד משימות רבות.
 
במצבים כאלו, מה שיכול לעשות את ההבדל בין יום עבודה מועיל לבין יום עבודה מתסכל, הוא דברים קטנים, כמו הקפה שאנחנו שותים.
 
כוס קפה טובה יכולה לעזור לנו להשיג מנת מרץ הכרחית ויכולה לספק לנו כמה רגעים קטנים של פינוק, בתוך כל הבלגן במשרד. במילים אחרות, מכונת קפה למשרד היא חלק מהותי מתנאי העבודה של עובדים רבים ברחבי הארץ, ללא קשר לסוג העבודה שלהם.
איזו מכונה לקנות?
בעת הכנסתה של מכונת קפה חדשה למשרד, או בזמן החלפתה, עולה השאלה:
איזו מכונת קפה להכניס למשרד שלנו?
שני הסוגים הנפוצים של מכונות קפה הם מכונת קפה אוטומטית (או סופר אוטומטית) ומכונת קפה חצי אוטומטית. שתי המכונות מבצעות בעצמן חלק מהאלמנטים הקשורים בהכנת הקפה, כגון הרתחת המים.
עם זאת, במכונת הקפה החצי אוטומטית, הצרכן עדיין נדרש לבצע בעצמו חלק מהפעולות, כגון הכנסת תערובת הקפה אל המכונה באמצעות הדוחסן.
מכונת קפה למשרד שהינה מכונה אוטומטית מספקת קיצור גדול יותר בזמן הכנת הקפה והיא מאפשרת להכין סוגים רבים יותר של קפה.
פרמטרים בבחירת מכונת הקפהמעבר לסוג המכונה, בחירתה של מכונת קפה למשרד תלויה בנקודות נוספות. נקודה חשובה שמתלווית לרכישת מכונת הקפה, היא רכישת הקפה שמוכנס אל תוך המכונה.
אל מכונות הקפה השונות ניתן להכניס קפה בצורת פולים (טחונים או קלויים), בצורת פודים ובצורת קפסולות. הקפסולות והפודים מספקות מנה מדודה של קפה טחון בטעמים שונים, בתוך אריזות מיוחדות, מה שגם מונע את הלכלוך הנלווה להכנסת קפה טחון למכונה בדוחסן. אלו הן הסיבות שהשימוש בפודים או בקפסולות הוא נוח יותר משימוש בקפה טחון.
עם זאת, יש לדעת שהשימוש בקפסולות הוא היקר ביותר, בהשוואה לחומרי הגלם האחרים ושהפודים לא מצליחים לספק טעם קפה ברמה גבוהה במיוחד.
כדאי לרכוש מכונה המגיעה מחברה אמינה ומוכרת, על מנת לקבל תקופת אחריות ארוכה על המכונה, המיועדת לטיפול בבעיות שונות, אשר צצות לעיתים במכונה.
קנייה או השכרה של מכונת קפהקנייתה של מכונת קפה לעסק שהיא מכונה איכותית, עלולה להיות עסקה יקרה, במיוחד אם לקנייה הזו מצטרפת גם קניית קפסולות למכונה.
על מנת להוזיל את עלויות הרכישה והתחזוקה, עסקים רבים נוהגים להשכיר מכונת קפה. ההשכרה מאפשרת לעסק ליהנות ממכונת קפה באיכות טובה לתקופה קצובה אך ארוכה, כשאל ההשכרה עצמה מתלווה שירות תיקונים והחלפות מהיר ומקצועי.
שירות זה הינו שירות חשוב, מאחר ומכונת הקפה היא מצרך בסיסי בכל משרד, כך שכאשר ישנה בעיה במכונה, העניין משפיע במהירות על העבודה במשרד, של כלל העובדים.
השכרת מכונות קפה יכולה להתבצע גם לצורך חד פעמי, למשל לצורך קיום כנס עסקי גדול, שמצריך הזמנה של מכונות קפה נוספות וגדולות יותר. מנגד, יש לשים לב שההשכרה מגבילה את מגוון מכונות הקפה וחומרי המילוי שניתן לרכוש דרך החברה המשכירה את המכונה.
אנחנו בפקטורי קפה ניתן לחברתכם פיתרון כולל לספל קפה מושלם הכולל מכונת קפה, פולים, סוכרים, כוסות, בוחשנים וכו...
אנו בים החברות הבודדות שמאפשרים לכל לקוח לבחור את התערובת הטעימה ביותר לחיכו ואף להחליפה במהלך תקופת ההתקשרות או לשלב טעמים נוספים
אנו פה לשרותכם כבר אמרנו...?  
פרטים נוספים ב 03-9527038